Javni natječaj za radno mjesto voditelja RSRTC PLATAK

LOGO GSC

Goranski sportski centar d.o.o., Šetalište Ivana Gorana Kovačića 6, Delnice raspisuje

JAVNI NATJEČAJ
za prijam u radni odnos radnika na određeno vrijeme za radno mjesto
VODITELJ RSRTC PLATAK

Jedan (1) IZVRŠITELJ

Opis radnog mjesta voditelja Platka:

  • vodi komercijalnu strategiju,
  • korespondira s klijentima,
  • vodi brigu o imovini,
  • vodi prodaju putem odnosa s klijentima,
  • poboljšava učinkovitost Društva,
  • vodi i razvija ekonomsku aktivnost,
  • administrativni poslovi,
  • planira, organizira i kontrolira rada djelatnika u RSRTC Platak,
  • koordinira i organizira dnevne zadatak,
  • vrši analizu ostvarenja planova i izrada prijedloga mjera za poboljšanje,
  • prodaja karata,
  • drugi poslovi po uputama i nalozima direktora Društva,
  • rad u posebnim uvjetima (hladnoća); rad u smjenama, vikendom i praznicima.

Uvjeti za radno mjesto:

  • VŠŠ/bacc.,VSS/mag./struč.spec. – završen integrirani sveučilišni studij, preddiplomski, diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij
  • Dvije (2) godine radnog iskustva
  • Poznavanje i korištenje računalnih programa za uredsko poslovanje – MS Office paket (Word, Excel, Power point)
  • Poznavanje jednog stranog jezika
  • Vozačka dozvola B- kategorije
  • Komunikativnost
  • Odgovornost
  • Poduzetnički duh
  • Sklonost planiranja i organiziranja
  • Vještina komuniciranja i fleksibilnost

Prednosti:

  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • položen ispit za rad na žičarama – iskustvo rada na žičarama
  • preporuka o iskustvu u organizaciji aktivnosti
  • iskustvo u rukovođenju administrativnih poslova
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Vrsta zaposlenja: Radni odnos na određeno vrijeme.

Na natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

U prijavi na natječaj kandidati trebaju priložiti:

  • Zamolbu
  • Životopis s kontakt podacima
  • Presliku svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
  • Presliku osobne iskaznice
  • Presliku radne knjižice ili elektronički ispis staža HZMO-a
  • Dokaz o zadovoljavanju uvjeta i ostalih zahtjeva iz ovog natječaja
Natječaj je otvoren od 9. do 19. 8. 2022.

Prijave s potrebnom dokumentacijom podnose se na adresu : Goranski sportski centar d.o.o., Šetalište Ivana Gorana Kovačića 6, 51300 Delnice – s naznakom „Prijava na natječaj za radno mjesto Voditelja RSRTC Platak“, osobno ili poštom.