Novosti

Prezentacija Platka iznajmljivačima iz naše županije

U Malom domu na Platku održana je prezentacija ponude Regionalnog sportsko-rekreacijskog i turističkog centra Platak privatnim iznajmljivačima s područja naše županije čiji smještajni objekti nose oznaku Kvarner Family, kao znak provjerene turističke kvalitete, standarda i prepoznatljivosti regije. Projekt Kvarner Family provodi TZ Kvarnera u suradnji s lokalnim turističkim zajednicama, ali i turističkim agencijama koje su zainteresirane sudjelovati u turističkom razvoju Kvarnera i Gorskog kotara. Prezentaciju sadržaja koje nudi Platak kao i sportskih objekata koji se nalaze u Delnicama, privatnim iznajmljivačima predstavio je direktor Goranskog sportskog centra Alen Udovič.

Prezentaciju je organizirala TZ Kvarnera u koordinaciji s vlasnicom turističke agencije Lynx and Fox iz Delnica, vrijednom promotoricom Gorskog kotara i ambasadoricom hrvatskog turizma Jelenom Holenko Pirc.  Cilj je bio upoznati vlasnike smještajnih objekata sa sportskim objektima i ponudom Goranskog sportskog centra.

Povratak na popis